Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Hammarö HC

Följ

Hammarö HC

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Hammarö HC
Välj lag

September 2023

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.35
    • 10:00

      Quality hotel trophy U16


      00:00
    • 14:00

      Försäsongscup i Sunne J18


      00:00
    • 17:45

      Träning U13


      20:00
    • 18:00

      Niklas Bäckström Cup U15


      00:00
    • 19:00

      Möjlighet att slipa skridskor Team 14 (U-10)


      20:00
    • 20:00

      Träning J20


      20:50
  • 2Lör
    • Heldag

      Quality hotel trophy U16

    • Heldag

      Försäsongscup i Sunne J18

    • Heldag

      Niklas Bäckström Cup U15

    • 08:00

      Träning U14


      09:20
    • 09:30

      Träning A-lag Herrar


      10:50
    • 09:30

      Träning A-lag Herrar


      10:50
    • 10:00

      Träning Team 12 (U-12)


      11:20
    • 10:40

      Träning U13


      12:20
    • 12:30

      Träning J20


      13:30
  • 3Sön
    • 00:00

      Quality hotel trophy U16


      18:00
    • 00:00

      Försäsongscup i Sunne J18


      18:00
    • 00:00

      Niklas Bäckström Cup U15


      19:00
    • 10:00

      Kick-Off Team 14 (U-10)


      16:00
    • 14:00

      Träning U14


      15:20
    • 15:30

      Träning U13


      17:00
    • 17:00

      Träning J20


      18:20
    • 17:00

      Träning Team 13 (U-11)


      18:30
  • 4Mån
    v.36
  • 5Tis
    • 16:30

      Träning U14


      17:30
    • 19:30

      Träning U16


      20:30
    • 20:30

      Träning J18


      21:30
    • 20:30

      Träning J20


      21:20
    • 21:30

      Träning J18


      22:30
  • 6Ons
    • 15:30

      Träning U13


      17:10
    • 16:30

      Träning U15


      17:20
    • 17:30

      Träning J18


      18:30
    • 17:30

      Träning U16


      18:30
    • 18:30

      Träning J18


      19:30
    • 19:30

      Träning A-lag Herrar


      20:30
    • 20:30

      Träning J20


      21:20
  • 7Tor
    • 15:30

      Träning U13


      17:10
    • 17:30

      Träning U14


      18:30
    • 18:30

      Träning U15


      20:20
    • 20:30

      Träning U16


      21:30
    • 21:30

      Träning J20


      22:20
  • 8Fre
    • 12:00

      Intresseanmälan NYT U14


      00:00
    • 15:30

      Träning U13


      16:30
    • 17:00

      Träning Team 14 (U-10)


      18:15
    • 17:30

      Träning U15


      19:20
    • 19:00

      Lysekil (hemma) A-lag Herrar


      22:00
    • 19:30

      Träning J18


      20:30
    • 19:30

      Träning U16


      20:30
    • 20:30

      Träning J18


      21:50
  • 9Lör
  • 10Sön
    • 00:00

      Intresseanmälan NYT U14


      19:00
    • 09:00

      Träning Team 12 (U-12)


      10:20
    • 10:30

      Föräldramöte Team 12 (U-12)


      11:30
    • 12:00

      Träning U15


      14:20
    • 14:30

      Träning U16


      16:00
    • 15:00

      Träning J18


      16:00
    • 16:00

      Träning J18


      17:20
    • 17:30

      Träning J20


      18:50
  • 11Mån
    v.37
    • 15:30

      Träning U13


      17:00
    • 16:30

      Träning U15


      17:20
    • 18:00

      Träning Team 13 (U-11)


      19:30
    • 19:30

      Träning U16


      21:00
    • 20:00

      Träning J18


      21:00
    • 21:00

      Träning J18


      22:20
  • 12Tis
    • 16:30

      Träning U14


      17:30
    • 19:30

      Träningsmatch Grums - HHC J20


      22:00
    • 19:30

      Träning A-lag Herrar


      20:30
    • 20:30

      Träning J18


      21:30
    • 20:30

      Träning U16


      21:30
    • 21:30

      Träning J18


      22:30
  • 13Ons
    • 15:30

      Träning U13


      19:00
    • 16:30

      Träning U15


      17:20
    • 17:30

      Träning U14


      18:30
    • 18:30

      Träning A-lag Herrar


      19:30
    • 18:45

      Träningsmatch Arvika U16


      20:45
    • 19:30

      Träning J18


      20:30
    • 19:30

      Träning J20


      20:20
    • 20:30

      Träning J18


      21:30
  • 14Tor
  • 15Fre
  • 16Lör
  • 17Sön
    • 00:00

      Sunne Försäsongscup U15


      18:00
    • 08:00

      Träning Team 13 (U-11)


      09:50
    • 10:00

      Träning U14


      11:50
    • 10:00

      Uppstartssamling (på gräs) inkl föräldramöte Team 16 (U-8)


      11:00
    • 11:00

      Träning J18


      12:00
    • 12:00

      Träning J18


      13:50
    • 12:00

      Träning J20


      13:50
    • 14:00

      Träning Team 12 (U-12)


      15:00
    • 16:00

      Kumla HC (hemma) A-lag Herrar


      18:00
    • 16:45

      Träningsmatch Västerås U16


      18:45
  • 18Mån
    v.38
  • 19Tis
    • 16:30

      Träning U14


      17:30
    • 19:30

      Träning A-lag Herrar


      20:35
    • 20:30

      Träning J18


      21:30
    • 20:30

      Träning U16


      21:30
    • 21:30

      Träning J18


      22:30
  • 20Ons
    • 15:30

      Träning U13


      16:30
    • 16:30

      Träning U14


      17:30
    • 16:30

      Träning U15


      18:20
    • 18:00

      Träning Team 12 (U-12)


      19:00
    • 18:30

      Träning J18


      19:30
    • 18:30

      Träning U16


      19:30
    • 19:30

      Träning J18


      20:30
    • 20:30

      Träning J20


      21:20
  • 21Tor
    • 15:30

      Träning U13


      16:30
    • 16:45

      Träning U15


      18:35
    • 19:30

      Träning A-lag Herrar


      20:30
    • 19:30

      Träning J18


      20:30
    • 20:30

      Träning J18


      21:30
    • 21:30

      Träning J20


      22:20
  • 22Fre
    • Heldag

      Nordic Youth Trophy U13

    • 16:30

      Länscupen Örebro U15


      00:00
    • 17:00

      Träning Team 14 (U-10)


      18:15
  • 23Lör
    • Heldag

      Länscupen Örebro U15

    • 16:20

      Träningsmatch Kil U16


      18:20
  • 24Sön
    • 00:00

      Länscupen Örebro U15


      18:00
    • 15:00

      Träningsmatch Eskilstuna - Hammarö HC J20


      17:30
    • 17:30

      Träning Team 14 (U-10)


      19:00
    • 17:30

      Målvakt på träning Team 14 (U-10)


      19:00
  • 25Mån
    v.39
  • 26Tis
  • 27Ons
    • 15:30

      Träning Team 12 (U-12)


      16:30
    • 15:30

      Träning U13


      17:30
    • 17:30

      Träning U14


      18:30
    • 17:30

      Träning U15


      19:20
    • 18:30

      Spelarmöte HHC J20 J20


      19:30
    • 19:30

      Träningsmatch Åmål J18


      22:30
    • 19:30

      Träning U16


      20:30
    • 20:30

      Träning J20


      21:20
  • 28Tor
  • 29Fre
    • 13:00

      Intresseanmälan Grästorp Night Cup U14


      00:00
    • 15:30

      Träning Team 14 (U-10)


      16:30
    • 15:30

      Målvakt på träningen Team 14 (U-10)


      16:30
    • 17:30

      Träning J18


      18:30
    • 18:30

      Träning J18


      19:30
    • 19:30

      Glader powerskating U16


      21:00
  • 30Lör