Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Hammarö HC

Följ

Hammarö HC

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

December 2018

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.48
    • 11:00

      Träning Team 09


      13:30
    • 12:00

      BIK Karlskoga Ungdom (borta) U13


      13:00
    • 13:30

      Träning U14


      15:00
    • 15:00

      Säffle HC (hemma) U13


      16:30
    • 15:00

      Poolspel Team 10


      19:30
    • 15:30

      Åmåls SK (borta) U15


      17:30
    • 16:30

      Arvika HC/Charlottenberg HC (borta) U16


      18:30
    • 16:30

      Träning U14


      17:50
  • 2Sön
    • 08:00

      Träning Team 11


      09:00
    • 09:00

      Träning TKH


      10:00
    • 11:00

      Filipstad/Hällefors/BIK Karskoga (borta) J18


      13:00
    • 11:30

      Träning Team 10


      12:30
    • 12:30

      Träning Team 08


      13:30
    • 13:00

      Örebro Hockey Ungdom (borta) U16


      15:00
    • 13:30

      Kristinehamn HT (hemma) U14


      15:00
    • 14:00

      Poolspel Rävligan HHC RÖD Team 09


      18:30
    • 18:30

      BIK Karlskoga Vit (borta) U14


      20:00
    • 19:30

      Träning U13


      20:30
  • 3Mån
    v.49
    • 15:30

      Träning U13


      16:30
    • 15:30

      Träning Team 08


      16:30
    • 16:30

      Träning U14


      17:30
    • 16:30

      Träning U15


      17:30
    • 17:40

      Träning U16


      18:20
    • 19:00

      Träning U16


      20:00
    • 19:30

      Grums IK (borta) U14


      21:00
    • 20:00

      Träning A-lag Herrar


      21:00
  • 4Tis
    • 17:00

      Träning U14


      18:00
    • 17:00

      Träning U15


      18:00
    • 18:30

      Träning J18


      19:30
  • 5Ons
    • 15:30

      Träning Team 09


      16:30
    • 16:30

      Träning U13


      18:00
    • 16:30

      Träning U14


      18:00
    • 18:00

      Träning J18


      19:00
    • 19:00

      Åmåls SK (hemma) U16


      21:00
    • 19:00

      Filipstads IF (borta) A-lag Herrar


      21:00
  • 6Tor
  • 7Fre
    • 16:30

      Träning U15


      17:50
    • 16:30

      Träning U14


      18:00
    • 19:00

      Sunne IK (hemma) A-lag Herrar


      21:00
  • 8Lör
    • 11:00

      Träning U16


      12:00
    • 12:00

      BIK Karlskoga Ungdom (hemma) U15


      13:30
    • 13:30

      Filipstads IF:s Ishockey (hemma) U13


      14:30
    • 13:30

      Arvika HC (borta) U13


      14:30
    • 15:00

      Träning J18


      16:20
    • 16:30

      Träning U14


      18:00
    • 16:30

      Träning U15


      17:50
  • 9Sön
    • 08:00

      Träning Team 11


      09:00
    • 09:00

      Träning TKH


      10:00
    • 11:30

      Träning Team 10


      12:30
    • 11:30

      Träning Team 09


      12:30
    • 12:15

      Viking HC (borta) J18


      14:15
    • 12:30

      Träning Team 08


      13:30
    • 13:30

      Åmåls SK (hemma) U14


      15:00
    • 15:00

      Träning U13


      16:30
    • 16:30

      Träning A-lag Herrar


      17:30
    • 17:30

      Träning U15


      18:30
    • 18:30

      BIK Karlskoga (hemma) U16


      20:30
  • 10Mån
    v.50
    • 15:30

      Träning U13


      16:30
    • 15:30

      Träning Team 08


      16:30
    • 16:30

      Träning U15


      17:30
    • 17:40

      Träning U16


      18:20
    • 19:00

      Träning U16


      20:00
    • 20:00

      Träning A-lag Herrar


      21:00
  • 11Tis
    • 16:00

      Träning U13


      17:00
    • 17:00

      Träning U14


      18:00
    • 17:00

      Träning U15


      18:00
    • 18:00

      Hockeykonsulent besök. Hammarö HC


      21:00
    • 18:30

      Träning J18


      19:30
    • 19:30

      Träning U14


      20:50
    • 21:00

      Träning U16


      22:20
  • 12Ons
    • 15:30

      Träning Team 09


      16:30
    • 16:30

      Träning U14


      17:30
    • 17:30

      Träning U15


      18:30
    • 19:00

      Grums IK 2 (hemma) J18


      21:00
    • 19:00

      Åmåls SK (borta) A-lag Herrar


      21:00
  • 13Tor
  • 14Fre
    • 16:30

      Träning Team 08


      17:30
    • 17:25

      Färjestad BK Vit (borta) U13


      18:25
    • 17:30

      Träning U14


      18:30
    • 17:30

      Träning Målvakter


      18:30
    • 18:30

      Träning A-lag Herrar


      19:30
    • 19:00

      BIK Karlskoga (borta) U16


      21:00
    • 19:30

      Träning U15


      20:30
  • 15Lör
    • Heldag

      Zoncup U15

    • Heldag

      Julpucken U14

    • 10:30

      Björnligan Team 11


      15:30
    • 11:00

      Träning Team 10


      12:00
    • 11:00

      Träning Team 09


      12:00
    • 12:00

      Träning U15


      13:20
    • 13:30

      Färjestads BK Grön (hemma) U13


      14:30
    • 16:00

      Träning J18


      17:00
    • 16:00

      Träningsmatch HHC RÖD Team 08


      18:00
    • 17:00

      Träning U16


      18:00
  • 16Sön
    • 00:00

      Julpucken U14


      19:00
    • 08:00

      Träning Team 11


      09:00
    • 09:00

      Träning TKH


      10:00
    • 11:30

      Älgligan HHC VIT omg.3 Team 08


      15:00
    • 12:30

      Kristinehamn Hockeyteam/Filipstad IF (borta) U16


      15:00
    • 12:30

      Forshaga IF (borta) J18


      14:30
    • 15:30

      Träning Team 10


      16:50
    • 16:00

      HC Flyers (borta) A-lag Herrar


      18:00
    • 17:00

      Träning Team 09


      18:20
    • 18:30

      Träning Team 08


      19:30
    • 19:30

      Träning U13


      20:30
  • 17Mån
    v.51
    • 15:30

      Träning U13


      16:30
    • 15:30

      Träning Team 08


      16:30
    • 16:30

      Träning U15


      17:30
    • 17:40

      Träning U16


      18:20
    • 19:00

      Träning U16


      20:00
    • 20:00

      Träning A-lag Herrar


      21:00
  • 18Tis
  • 19Ons
    • 15:30

      Träning Team 08


      16:30
    • 15:30

      Träning Team 09


      16:30
    • 16:30

      Träning U13


      17:30
    • 17:30

      Träning U14


      18:30
    • 18:30

      Träning U15


      19:30
    • 19:15

      Träning U16


      19:45
    • 19:30

      Träning J18


      20:30
    • 20:30

      Träning U16


      21:30
  • 20Tor
  • 21Fre
    • 16:30

      Träning U13


      17:30
    • 16:30

      Träning Team 08


      17:30
    • 17:30

      Träning U13


      18:30
    • 18:30

      Marcusmatchen U15


      20:30
      Hammarö ishall
      Samlingstid: 17:15
      Anteckning: Hammarö HC lag 05 - Team Stjernlöf

      En match för att samla in pengar till ALS-fonden. Vårat lag kommer möta ett lag som Marcus Stjernlöf har satt ihop, Team Stjernlöf består av spelare från 06,05,04,FBK och BIK Karlskoga.



      Mvh Ledarna
    • 20:30

      Träning J18


      21:50
  • 22Lör
    • 11:00

      Träning U14


      12:00
    • 11:00

      Träning Team 10


      12:00
    • 11:30

      Träning Team 09


      12:30
    • 12:30

      Träning Team 08


      13:30
    • 14:00

      Träning U13


      15:30
    • 15:00

      BIK Karlskoga Blå (borta) U14


      16:30
    • 15:30

      Träning U15


      17:00
    • 15:45

      Träning U16


      16:15
    • 17:00

      Träning U16


      18:00
  • 23Sön
    • 08:00

      Träning Team 10


      09:00
    • 09:00

      Träning TKH


      10:00
    • 11:30

      Träning Team 11


      12:30
    • 12:30

      Träning Team 09


      13:30
    • 12:30

      Norvalla Träning Team 08


      14:00
    • 13:30

      Träning J18


      14:30
    • 14:30

      Träning A-lag Herrar


      15:30
    • 15:00

      Träning U16


      16:00
    • 16:30

      Träning U14


      18:30
  • 24Mån
    v.52
  • 25Tis
  • 26Ons
    • Heldag

      Annandagscupen Arboga Team 08

    • 08:00

      GLG-Cup Grums U13


      19:00
    • 15:00

      Träning Team 09


      16:00
    • 15:00

      Träning Team 10


      16:00
    • 16:00

      Träning U14


      17:00
    • 16:00

      Träning U15


      17:00
    • 17:00

      Träning J18


      18:00
    • 18:00

      Träning A-lag Herrar


      19:00
    • 19:00

      Träning U16


      20:30
  • 27Tor
  • 28Fre
  • 29Lör
    • Heldag

      Kopparpucken U15

    • Heldag

      Stora Coop Cup U14

    • 11:00

      Träning Team 10


      12:20
    • 11:00

      Träning Team 11


      12:30
    • 12:30

      Träning Team 09


      14:00
    • 12:30

      Träning Team 08


      14:00
    • 12:30

      Träningsmatch HHC VIT Team 08


      14:30
    • 14:00

      Träning U13


      15:30
    • 15:30

      Kumla Hockey (hemma) U16


      18:00
  • 30Sön
    • 08:00

      Träning Team 08


      09:00
    • 08:00

      Träning Team 09


      09:00
    • 09:00

      Träning TKH


      10:00
    • 11:30

      Träning Team 11


      13:00
    • 11:30

      Träning Team 10


      12:50
    • 13:00

      Träning U13


      14:30
    • 13:00

      Träning U14


      14:30
    • 14:30

      Träning U16


      16:00
    • 16:00

      Träning A-lag Herrar


      17:30
    • 17:30

      Träning J18


      18:50
  • 31Mån
    v.1